James Gandolfini

James Joseph Gandolfini Junior

8,4
14 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Gandolfini

Idzie w górę +86. Żałosne że ludzie doceniają kogoś dopiero po śmierci.

zaluakj2

zgadzam się....

mk34

A ja się nie zgadzam. Większość użytkowników raczej nie wyszukuje i nie ocenia wszystkich aktorów wszystkich filmów/seriali jakie oglądali. Po informacji o jego śmieci po prostu bardzo zwiększyła się ilość wizyt na stronie jego profilu. I to zwykle wizyt ludzi, którzy go kojarzyli i doceniali. Nie rozumiem więc, jak może kogokolwiek to dziwić.

Tu nie chodzi o docenianie kogoś po śmierci.

jamqdlaty

100% racji !

jamqdlaty

Zgadzam się :)

jamqdlaty

Zgadzam się z tobą,jestem tego przykładem.Dziś dowiedziałem się że nie żyje i czuje wielki smutek z tego powodu :( .Był świetnym aktorem i wiem o tym nie od dziś.Szacunek dla Jamesa Gandolfini [*]

jamqdlaty

Dokładnie

jamqdlaty

Racja:) Dodam jeszcze, że nie rozumiem dlaczego tak ludzi drażni ten ranking. To jest ranking popularności, a wiadomo, że jak ktoś umrze to mówi się o nim więcej, więcej osób wchodzi właśnie na profil i tak ocena rośnie. A niektórzy nadal się oburzają.

zaluakj2

I nadal jest za nisko. Przecież ten ranking to jedna wielka beka. A Gandolfini spokojnie powinien być w top 20-30. Jedna rola lepsza niż większość aktorów gra w szrotach przez całe swoje życie.

giant enemy crab

No jasne, jest tak wybitnym aktorem, że bezapelacyjnie zasługuje na 10 ...

mk34

Może nie na 10 ale na 8 spokojnie bo rozbija w pył większość aktorów serialowych.

zaluakj2

Buhuhahahahahaha
Dokładnie. Żenada...

Hayes

Ole masz lat człowieku 15 ? Czy może jesteś z inteligencją na bakier .

hessus86

I tu pudło i tu pudło :P

Po prostu współczuję ludkom, oceniających aktorów na 10 tylko dlaczego, że kojfnęli w ostatnich dniach ;) To wszystko

zaluakj2

żałosne że ludzie przejmują sie statystykami filmwebu ;]

zaluakj2

niestety nie masz racji ,np . sprzedaż płyt po śmierci znanego artysty ,piosenkarza ,piosenkarki tudzież lidera znanego zespołu itp .nigdy nie wzrasta

hiehie

martino2008

Tak ogólnie macie problemy


buhahaha

zaluakj2

ale spokojnie już spadł na miejsce 200+

mk34

I tam właśnie jest jego miejsce :P

zaluakj2

znasz jakis lepszy sposob na promocje w mediach?

zaluakj2

no i ponad 200 osób dodało Go do "ulubionych"

ulka96

A nie pomyśleliście barany że może On na to miejsce zasługuje? Facet był świetnym aktorem, ode mnie 10 dostał już 5 lat temu i jest ona jak najbardziej zasłużona. Genialny aktor i nie mówię tu tylko o jego roli w "Rodzinie Sopano".

Godfather99

No oczywiście, że zasłużył. Szkoda tylko, że niektórzy obudzili się dopiero jak już Go nie ma.

ulka96

juz ma 267 miejsce xD

zaluakj2

Dopiero się dowiedziałem o jego śmierci. Zagrał w jednym filmie, który bardzo lubię: "Welcome to the Rileys".

zaluakj2

Ja po jego śmierci zacząłem znowu oglądać "Rodzinę Soprano" (kiedyś obejrzałem 2 odcinki, ale potem wyszedł 3. sezon "Zakazanego Imperium i przestałem oglądać) i uważam że to jedna z najlepszych ról w historii kina. Tony Soprano to postać tak skomplikowana i pełna tylu sprzeczności, że naprawdę trzeba mieć talent, żeby umieć to zagrać.

użytkownik usunięty
Maciejoks

Idealna rola dla Jamesa. Jak się na niego patrzy to widać wyraźnie, że został stworzony specjalnie, by zagrać tą genialną postać.

Spoczywaj w pokoju, panie Soprano.

zaluakj2

Bez przesady jedna dobra rola to za mało by być w top 100

zaluakj2

popieram. smierc to od razu wyzej w top... ;/ ludzie...

zaluakj2

Ciesz się .Jest jeszcze szansa dla Kristen Stewart.

zaluakj2

de mortuis nihil nisi bene..takim ludziom powinno odbierać prawo do życia. Stoicie nad grobem i gnoicie bo dostał się do top 100?! może jeszcze zaczniecie lać i rzygać na jego nagrobek? trochę szacunku dla zmarłego ludzie.. tam gdzie jest i tak mu nie potrzebne wasze 1 bo nie zasłużenie znalazł się w waszej 100 więc darujcie sobie

zaluakj2

ciekawa była gra na fb po śmierci Whitney Houston - odświeżało się jej konto na okrągło i patrzyło jak co sekundę rosła liczba polubień

zaluakj2

Polecam tobie maść na ból dupy.

zaluakj2

Lepszy jest od tego drewna co zmarło niedawno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones