James Gandolfini

James Joseph Gandolfini Junior

8,4
14 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Gandolfini

Niech Pan tam się trzyma Panie Tony
:(((((((
Mam 30 lat a płacze w środku jak dziecko, ostatnio czulem taki smutek jak umarł Freddie Mercury, tylko ze wtedy mialem 9 lat ;((((((

wnetrze

ja mam 22 lata i kur*a to dla mnie jeden z gorszych dni w tym roku, tak mi smutno... rodziny S. obejrzałam 4 sezony resztę odłożyłam na później żeby jak najdłużej się cieszyć serialem ale teraz nie wiem czy obejrzę resztę, z myślą że odtwórca roli już nie żyje serial nie będzie już tak doskonały.

lucyfersangel

Rodzina Soprano zawsze będzie doskonała :)

Tony Soprano to jedna z najlepiej zagranych postaci w historii, śmierć Gandolfiniego to ogromna strata :(
I to tak nagle, czegoś takiego się nie spodziewałem...

wnetrze

jak dziś kumpel napisał mi sms'a, że James nie żyje, myślałem, że to głupi żart. Zaraz dostałem sms'a od drugiego znajomego. Podobna treść. Wszedłem na filmweb i widzę, że to prawda...

Nie skłamię jeśli powiem, że pojawiły się mi łzy w oczach i zabrzmiał w głowie utwór don't stop believing.

Stał się legendą już za życia dzięki swej roli w serii Sopranos.

James dziś wypije Twoje zdrowie. Spoczywaj w pokoju. Najsmutniejszy dzień w roku.

użytkownik usunięty
Wernetto

Ja się dowiedziałam oglądając na Polsacie "Wydarzenia".

Ja też. Szkoda go, dobry z niego aktor był, mógł jeszcze pożyć...

[*]

użytkownik usunięty
Krytykant

Tak, w sumie młody chłop jeszcze jakby na to nie patrzeć.

Wernetto

Że zacytuje aż Kmicica - "Głupiś! Zdrowie nieboszczyka pijesz?!"

Szkoda Jamesa, mógł jeszcze pożyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones